Peppa Pig

Kiaulytės Pepos pianinas – puiki pradžia pradedančiajam muzikantui. Įjunk pianiną ir klausykis smagios melodijos arba spausk klavišus ir kurk savo muziką! Ant Pianino yra ir visa kiaulytės Pepos šeimynėlė, nekantraujanti prisijungti prie tavo muzikinės grupės! Žaislas lavina ritmo pojūtį, akių-rankų koordinaciją ir motorinius įgūdžius. Reikalingos 2 x AA baterijos (pridedamos).
€32.85
Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia smagiam apsipirkimui prekybos centre. Dėk pirkinius į ryškiaspalvį kiaulytės Pepos vežimėlį, skenuok prekes, naudokis skaičiuotuvu, o už pirkinius atsiskaityk kiaulytės Pepos pinigais ar bekontakte banko kortele! Rinkinys padeda lavinti vaizduotę, socialinius ir bendravimo įgūdžius, moko skaičiuoti. Reikalingos 2 x AAA baterijos (pridedamos)
€52.70
Leiskis iškylauti su kiaulyte Pepa! Gamink skanius užkandžius ir stebėk, kaip Pepa šoka. Pavalgęs, nepamiršk išplauti indų šalia esančioje kriauklėje. Rinkinyje yra daugybė virtuvės reikmenų, kad iškyla gamtoje būtų puiki! Reikalingos 3 x AA baterijos (rinkinyje nėra).
€42.69
Su šiuo kiaulytės Pepos formos dulkių siurbliu tvarkymasis bus tikras malonumas! Dulkių siurblys turi tikrą traukimo funkciją ir du antgalius, patogią rankenėlę ir ratukus. Žaislas puikiai tinka vaidmenų žaidimams, lavina vaizduotę ir koordinaciją. Reikalingos 4 x AA baterijos (nepridedamos).
€48.02
Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia smagiam apsipirkimui prekybos centre. Skenuok prekes, naudokis skaičiuotuvu, o už pirkinius atsiskaityk kiaulytės Pepos pinigais ar bekontakte banko kortele! Rinkinys padeda lavinti vaizduotę, socialinius ir bendravimo įgūdžius, moko skaičiuoti. Reikalingos 2 x AAA baterijos (pridedamos).
€32.85
Šiame lagaminėlyje yra viskas, ko gali prireikti rimtam medikui – stetoskopas, termometras, otoskopas, švirkštas, gipsas, vaistų buteliukas, žirklės, veidrodėlis ir pincetas. Tvirtas lagaminas, kurį galima nešiotis su savimi visur, puikiai tiks kiaulytės Pepos fanams. Rinkinys padeda lavinti vaizduotę, socialinius ir bendravimo įgūdžius.
€27.30
Kiaulytės Pepos gitara – puiki pradžia pradedančiajam muzikantui. Spausk mygtukus ir klausykis savo mėgstamų herojų, truktelėk už riestos Pepos uodegėlės ir išgirsk linksmą muzikėlę, pasuk būgnelį ir pasigirs tikroviški gitaros garsai. Žaislas lavina ritmo pojūtį, akių-rankų koordinaciją ir motorinius įgūdžius. Reikalingos 2 x AA baterijos (pridedamos).
€37.49
Muzikinė naktinė lemputė su žvaigždžių projektoriumi! Lemputė groja migdančią muzikėlę, yra lengvai transportuojama, jai nereikalingas laidas, todėl yra patogi tiek namuose, tiek kelionėse!
€46.18
Rašyk
Skambink