Interaktyvūs žaislai

Formos dėlionė „Miškas“Rekomenduojamas amžius: 3+
€5.15

Arendav binokkel CHICCO BABY SENSES kollektsioonist.Töötab patareidega: LR44 x 3 Vanusegrupp: 6k+

€15.30

Chicco Next2Dreams Muusikaline voodikarussell on spetsiaalselt ette nähtud Chicco Next2Me hällidele, kuid sobib enamikele puidust võrevooditele 38 mm läbimõõduga. Voodikarussellil on neli pehmet mänguasja ja kaks erinevat muusikastiili, klassikaline või valge müra vastsündinule tuttavate helidega. Chicco Next2Dreams voodikarussell on hõlpsasti kinnitatav hälli servale ja see on varustatud sisseehitatud öövalgusega.Töötab patareidega 3 x AAA/LR03 1.5V Vanusegrupp: 0+

€44.54

Chicco Next2Dreams Muusikaline voodikarussell on spetsiaalselt ette nähtud Chicco Next2Me hällidele, kuid sobib enamikele puidust võrevooditele 38 mm läbimõõduga. Voodikarussellil on neli pehmet mänguasja ja kaks erinevat muusikastiili, klassikaline või valge müra vastsündinule tuttavate helidega. Chicco Next2Dreams voodikarussell on hõlpsasti kinnitatav hälli servale ja see on varustatud sisseehitatud öövalgusega.Töötab patareidega 3 x AAA/LR03 1.5V Vanusegrupp: 0+

€44.54

Chicco muusikaga trumm Loo erinevaid rütme ning kirjuta enda lemmikmuusikat. Selle Chicco trummiga tunneb teie mudilane ennast kui tõeline trummar. Trummiga mängimiseks on erinevaid viise ning see aitab arendada motoorikat ja taktitunnet. Mänguasi esitab teile 25 erinevat trummide heliefekti ning meloodiat. Valgusefektid läbi 4 värvilise lambikese muudavad mängimise tõeliselt põnevaks ning kaasahaaravaks. Trummil on kolm erinevat mängurežiimi: Loo rütme- mudilane kasutab oma loomingulisust ning mängib trummil nii nagu ta ise soovib. Õpime mängides- laps õpib trummidel mängima meloodia taustal. Kirjuta oma muusikat- teie laps on tõeline helilooja! Valides erinevatest muusikastiilidest oma lemmiku õpib laps mängima ning esitab oma kuulajatele tõeliselt efektse kontserdi.

€26.67

Kahtlemata saab sinu lapse lemmik. Peale valgusefekte, karu on suuteline mängima erinevates stiilides muusikat.Vanusegrupp: 0+

€31.69

Kahtlemata saab sinu lapse lemmik. Peale valgusefekte, karu on suuteline mängima erinevates stiilides muusikat.Vanusegrupp: 0+

€31.69
Nušvieskite kelią į aktyvius žaidimus su „Light ‘n Go“ serijos žaislais, skatinančiais mažylį judėti! Šis žaislas – tai trys viename: vaikštynė, veiklos stalelis (mažyliui stovint) ir žaidimų centras (mažyliui sėdint). Vaikštynės švieselės atsispindi ant grindų ir skatina mažylį žengti pirmuosius žingsnius, o veiklos stalelis ir žaidimų centras patogiai susilanksto ir vaikas gali žaisti tiek stovėdamas, tiek sėdėdamas. Žaislas turi daugiau kaip 70 veiklų, dainelių ir garsų, kurie kviečia žaisti, suteikia daug džiaugsmo ir yra puiki lavinamoji priemonė. Mažylis čia ras daug ryškiaspalvių garsus skleidžiančių gyvūnėlių, spalvotų rutuliukų, besisukantį džiunglių būgną ir daugybę kitų pramogų, tad linksmybėms nebus ribų!
€62.32
Nuostabus minkštas migdukas dainuoja populiarią dainelę „Twinkle Twinkle Little Star“ ir sukuria jaukią atmosferą, taip padėdamas mažyliui greičiau užmigti. Ši žvaigždutė puikiai tiks tiek smagiems žaidimams, tiek atsipalaidavimui ir miego metui.
€27.32
Smagus ryškiaspalvis pianinas sudomins kiekvieną mažylį. Pianinas sukurtas mažoms rankutėms, jo klavišus lengva spausti ir mokytis susieti priežastį ir pasekmę ir lavinti smulkiąją motoriką bei muzikinę klausą.
€15.63
Fantastiškas pirmasis mažylio pianinas pripildytas karoliukų, kuriuos grodamas mažylis spaudo, o jie šviečia! Yra du smagūs žaidimo būdai – mažylis gali tiesiog groti pianinu arba paspausti jūros gyvūno liežuvį ir klausytis penkių linksmų dainelių. Šis žaislas – puikus būdas sudominti mažylį muzika!
€38.05
Du muzikos instrumentai viename – ksilofonas ir pianinas! Spausdamas klavišus pirštukais arba mušdamas lazdele, mažylis lavina motoriką, muzikinę klausą bei ritmo pojūtį ir linksmai leidžia laiką. Smagus džiunglių tematikos instrumentas išmargintas įvairiomis spalvomis, čia yra ir penklinės lapas, kurį skaitydamas vaikas mokosi pažinti natas ir iš jų groti pats. Mokytis muzikos niekada ne per anksti!
€29.02
Žaisliukas lavina vaikučio motorinius bei jutiminius gebėjimus, priežasties-pasekmės ryšio suvokimą. Žaisliukas su švieselėmis, kurios skatina mažylį judėti ir pažinti. Ant pandos galvos esančiu jungikliu reguliuokite garso stiprumą. Pajudinkite pandą ir pasigirs garsai bei iš pandos pilvuko pradės sklisti švieselės, užpildysiančios visą kambarį!
€18.07
Pagaminta iš natūralių medžiagų. Be bisfenolio A (BPA). Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
€9.57
„Happy Snail“ - mokomieji, saugūs ir kokybiški žaislai, lavinantys įvairaus amžiaus mažylių įgūdžius. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn.
€28.19
„Happy Snail“ - mokomieji, saugūs ir kokybiški žaislai, lavinantys įvairaus amžiaus mažylių įgūdžius. Žaisliuko ilgis - 120 cm Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.
€71.95

Su šiuo mikrofonu išsipildys mažylio svajonė tapti dainininku! Vaikui dainuojant, reaguodamos į garso stiprumą mirksi ryškios spalvotos švieselės, todėl mažylis gali išlaisvinti vaizduotę ir pasijusti tikra scenos žvaigžde! Mikrofonas turi smagius gyvūnų piešinėlius ir yra pritaikytas mažoms rankutėms, todėl mažylis gali jį nešiotis visur su savimi ir dainuoti, kur tik panorėjęs! Šis žaislas – puikus mažylio palydovas jam žengiant pirmuosius žingsnius į muzikos pasaulį. Žaisdamas mažylis lavina ne tik savo klausą, bet ir svarbiausius motorinius įgūdžius, kūrybiškumą, saviraišką.

€26.02

Pripildykite namus muzikos garsų! Su šiuo linksmu drambliuku mažylis galės groti ir dainuoti, mokytis pažinti gyvūnus ir smagiai bei turiningai leisti laiką. Pianinas yra pritaikytas mažoms rankutėms, turi 32 klavišus, 8 muzikos instrumentų garsus, 8 ritmus, 4 būgnų garsus ir 4 gyvūnų daineles, o paspaudus rožinius drambliuko skruostus mažylis galės pasiklausyti jo skleidžiamų garsų! Pianinu paprasta naudotis, o jo grojamos dainelės mažyliams gerai įsimenamos. Šis žaislas – puikus būdas pirmajam susipažinimui su muzikos pasauliu. Žaisdamas mažylis lavina ne tik savo klausą, bet ir svarbiausius motorinius įgūdžius, kūrybiškumą, saviraišką. Reikalingos baterijos (pridedamos).

€50.67

Pripildykite namus muzikos garsų! Šis muzikinis kilimėlis – puiki pirmoji mažylio pažintis su muzikos pasauliu. Ryškios spalvos, akį traukiantis dizainas, interaktyvios funkcijos skatina mažylį pajudėti, išlaisvinti vaizduotę ir pademonstruoti savo muzikinius gebėjimus! Žaisdamas mažylis lavina ne tik savo klausą, bet ir svarbiausius motorinius įgūdžius, kūrybiškumą, saviraišką.

€23.51

Surenk tikrą koncertą tiesiog savo namuose! Šis kilimėlis puikiai tinka linksmybės tiek vienam, tiek su draugais! Čia yra 20 garso efektų, 5 būgnai, 17 pianino klavišų, elektrinė gitara, barškučiai, tambūrinas ir 4 skirtingi režimai: įrašymo, pakartojimo, pasirodymo ir ritmų. Kilimėlis turi reguliuojamą garso lygį, 2 nuimamus mikrofonus, jį galima prijungti prie MP3 grotuvo ir dainuoti pagal mėgstamą dainą. Šis žaislas – puiki pažintis su muzikos pasauliu. Žaisdamas mažylis lavina ne tik savo klausą, bet ir svarbiausius motorinius įgūdžius, kūrybiškumą, saviraišką. Reikalingos 3 x AA baterijos (rinkinyje nėra).

€72.25

Pripildykite namus muzikos garsų! Gitara turi spalvotus akordų klavišus, tikrovišką skambesį, 10 dainelių, vibrato efekto jungiklį, garso reguliavimo mygtukus, automatinio išsijungimo funkciją ir režimą „išbandyk mane“. Šis žaislas – puikus būdas pirmajam susipažinimui su muzikos pasauliu. Žaisdamas mažylis lavina ne tik savo klausą, bet ir svarbiausius motorinius įgūdžius, kūrybiškumą, saviraišką. Reikalingos 2 x AA baterijos (pridedamos).

€25.60

Arendav mänguasi torn, millega saab mängida kahel erineval moel: laduda torni ja kasutada kui kujundisorteerijana! Mänguasi õpetab värve ja erinevaid kujundeid, mida saab iga torni „korruse“ sisse sobitada. Torni detailid on erksate värvidega ning erikujulised. Komplekti kuulub 4 torni detaili ning 4 erikujulist kujundit. Torni alus on kiiruv.Mänguasi sobib lastele 6-36 kuud.

€14.40

Chicco lokaliseeritud toode õpetab lastele lihtsaid fraase, loomade hääli ning ka esimesi numbreid. Laulud ja fraasid on kahes keeles: kas Eesti või inglise keeles. Keelt saab vahetada telefoni küljel olevast nupust. Pildista nupust saab teha ka selfisid , ekraanile ilmuvad erinevad pildid karust.

€18.32

Chicco muusika ja valgusega ksülofon Valguse ja muusikaga ksülofon õpetab noote, aitab arendada lapse muusikalist kuulmist ning käelist koordinatsiooni. Mille poolest on see ksülofon eriline? 8 erinevat meloodiat garanteerivad veelgi rohkem mängulusti Kirksad värvid püüavad lapse tähelepanu Komplektis on mugav pulk mängimise hõlbustamiseks Ksülofon annab väiksele muusikule innustust ning aitab luua oma esimesi muusikalisi palasid. Valides 8.st palast oma lemmik, näitab valgus lapsele ette, millist klahvi lüüa.

€34.22

CH barškutis „Šviečiantis vabaliukas“

€13.63
Mėtyti kamuoliukus į krepšį – taip smagu! O jei tą krepšį laiko linksmas drambliukas, o kamuoliukai dar ir šviečia, mažylis smagia veikla bus užsiėmęs ilgam! Žaislas lavina mažylio motoriką, skatina pajudėti ir suteikia daug smagių žaidimo akimirkų.
€20.48
Ryškiaspalvis kamuoliukas turi 12 skirtingų formelių, kurias reikia sudėti į kamuoliuko vidų atradus joms tinkamas angeles. Žaislas supažindina mažylį su spalvomis ir formomis, lavina motorinius įgūdžius.
€16.21
Garažas su 3 mašinėlėmis, atsidarančiais vartais, 3 formelėmis ir 3 spalvotais rakteliais – ne tik šauni pramoga, bet ir puiki lavinamoji priemonė, mokanti mažylį pažinti spalvas ir formas, lavinanti motorinius įgūdžius ir loginį mąstymą. Pažaidus, mašinėles galima laikyti garaže, o paėmus už patogios rankenėlės, viską persinešti į kitą vietą.
€18.14
Rašyk
Skambink