Žaidimų centrai, kilimėliai ir vaikštynės

Jõehobu ja tema lustlikud sõbrad aitavad stimuleerida lapse liigutusi. Närgimisrõngas konn, on valmistatud pehmest plastmassist. Kilpkonnal on sees kõrisevad pallikesed, mis aitavad stimuleerida kuulmist.
€48.67

Pagamintas iš kokybiškų, minkštų ir švelnių medžiagų tai ne tik kilimėlis su kramtomais, įtraukiančiais barškučiais virš jo - žaislo komplekte pridėtas ir raminančius garsus bei švelnias melodijas grojantis muzikos aparatas su šviečiančiais mygtukais.

€41.99

Užsakymo komentare pasirinkite, kokios spalvos norėsite: mėlynos, rožinės.

€20.91

Stumdukas su (nuimama) spalvota interaktyvia žaidimų lenta - puikus pasiūlymas vaikams, žengiantiems savo pirmuosius žingsnius, nes jis bus ir pagalba vaikštant, ir linksmų žaidimų centras.

€66.28 €74.94

Stabilizuojanti pagalvė padeda vaikui išmokti taisyklingai sėdėti.

€34.20

Eesti keelne elektrooniline mängukeskus valgus ja heliefektidega „rääkiv farm“, mis tutvustab lastele värve, numbreid ning taluloomi. Vajuta karukesele ja püüa ära arvata milline loom teeb häält. Lustakad meloodiad muudavad õppimise veelgi lõbusamaks. „Talking farm“ tutvustab lapsele esmaseid teadmisi nii eesti kui ka inglise keeles. Mõõdud: 42 x 48 x 12 cmTöötab patareidega: 2 x AA (Kuuluvad komplekti)

€41.38
Šiame mažyliams skirtame veiklos centre telpa tiek daug smagių dalykų! Čia yra ir žaisliukų, ir begalė motorinius bei pažintinius įgūdžius lavinančių užsiėmimų. Mažiesiems patiks ryškios spalvos, įvairios formos ir tekstūros, tad jie tikrai nenuobodžiaus ir savo įgūdžius lavins žaisdami smagius žaidimus! Veiklos centras turi 2 režimus – jis gali būti uždaras tarsi namelis ir išskleistas tarsi tvorelė, todėl vienu metu čia gali žaisti keli vaikai.
€105.34
Ryškiai rožinės spalvos supamasis arkliukas pasiruošęs pramogoms! Šis žaislas bus geriausias mažylio draugas, su kuriuo ne tik smagu leisti laiką, bet ir lavinti vaizduotę ar motorinius įgūdžius. Stabilus pagrindas, patogi sėdynė bei kojų atrama ir lengvai suimamos rankenėlės užtikrina tolygų ir saugų supimąsi, todėl vaikas gali pramogauti, o tėvai būti ramūs dėl jo saugumo. Sūpynės pagamintos iš tvirto plastiko, tad jas lengva prižiūrėti – pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu.
€31.93
Mėlynas supamasis arkliukas – niekad nesenstanti klasika! Tai stabilios ir saugios vienam vaikui skirtos sūpynės, tinkamos naudoti tiek namuose, tiek lauke. Stabilus pagrindas, patogi sėdynė bei kojų atrama ir lengvai suimamos rankenėlės užtikrina tolygų ir saugų supimąsi, todėl vaikas gali smagiai leisti laiką ir lavinti savo motorinius įgūdžius, o tėvai būti ramūs dėl jo saugumo. Sūpynės pagamintos iš tvirto plastiko, tad jas lengva prižiūrėti – pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu.
€32.10
Mašinėlė-vaikštynė
€69.89
Komplektas: - Supuoklis - Lankelis su trimis žaislais - Vibruojanti sėdynė Plovimo taisyklės: ..
€47.17
Komplekte: - Supuoklis - Lankelis su trimis žaislai - Sėdynė su vibracijos funkcija Plovimo ta..
€44.86
Į komplektą įeina: - Kilimėlis - Lankstus lankelis - Žirafa - Palmė - Veidrodis - Pakabinami ž..
€40.31
Į komplektą įeina: - Kilimėlis - Lankstus spalvotas lankelis - Pliušiniai žaisliukai Te..
€26.49
Interaktyvios funkcijos: - Vibracija - Melodija Komplektas: - Supuoklis - lankelis su veidrod..
€59.93

Miela pliušinė antklodė Beždžionė.

€17.99
Rinkinį sudaro: - Kilimėlis - Elastinis lankas - Pliušinis meškiukas - Veidrodis ..
€29.81

Kilimėlis skatina vaiko jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą.

€30.99

Minkštas, švelnus ir spalvingas kilimėlis atstojantis ir nedidelį gultuką. Virš kilimėlio gausu baškučių - kramtukų, žaislą supą ypač žaismingi, pliušiniai, minškti ir švelnūs aksesuarai, tokie kaip gėlė, žirafa bei lankelis barškučiams. Lavinantis, raminantis, skatinantis pažinimą, gerinantis motorinius ir suvokimo įgūdžius žaislas.

€37.23
Rašyk
Skambink