Edukaciniai

Žiūronai su kompasu yra reikalingi kiekvienam skautui, šnipui ar reindžeriui.

€13.11 €15.89

Nuostabus žaislas patiksiantis kiekvienam, jaunajam astronomui. Teleskopas iš tikro imituoja tikrą veikimą - turi trijų artinimo lygių, keičiamus lęšiukus. Tyrinėkite naktinio dangaus objektus, žvaigždes ir mėnulį smagiai ir paprastai.

€19.26

Laivų žaidimas yra vienas seniausių loginių žaidimų, dažnai dar vadinas jūrų mūšiu. Pagridinis šio žaidimų tikslas yra surasti ir sunaikinti visus priešininko laivus. Žaidimas trunka tol, kol vienas iš žaidėjų sunaikina kito žaidėjo laivus, taip laimėdas visą žaidimą. 

€8.85 €12.24
Smagus ir lavinantis konstruktorius, kur surinksite tikrą, veikiantį ir šokantį robotą. Pasidaryk pa..
Nuo €12.11 €15.03

Puikus kūrybinis rinkinys, skirtas paruošti įspūdingą ugnikalnio išsiveržimą savo namuose. Puikiai tinka nepaprastų gamtos reiškinių gerbėjams: žemės drebėjimai, sprogimai ir burbuliuojančios lavos upė.

€9.81 €13.26

Teleskopas yra pasiūlymas kiekvienam vaikui, norinčiam sužinoti, kas yra toliau nei mato akys. Puiki pramoga, skirta žaisti kaip piratui, kosmonautui. Žaislas pagamintas iš plastiko, turi uždengtus akinius, ištraukiamas teleskopas leidžia išvysti, kas yra daug toliau nei galime matyti.

€13.51 €15.94
Driežas pasidaryk pats tai tikro apykaklėtojo driežo kopija. Žaislą ne tik smagu sukonstruoti patiem..
Nuo €17.18 €21.83

Naujos, spalvingos kaladėlės, kurių dėka vaikas galės žaisti, mokytis spalvų bei geometrinių figūrų.

€17.38

Šiame rinkinyje rasite krepšelį, net dešimties skirtingų spalvų, uždarytų plastilino indelių.

€22.20

Spalvingas kūrybinių blokų rinkinys suteiks vaikui daug džiaugsmo. Blokai yra ryškių spalvų, įdomių formų.

€17.42 €23.82

Kūrybinis žaislas vaikams, kurie mėgsta galvosūkius. 

€2.00 €3.35

Saulės energija varomas rinkinys „3in1 Space Flex“ yra mokomasis žaislas, skirtas savarankiškam jo surinkimui, maitinamas saulės energija.

Nuo €15.36 €16.26
Techniniai duomenys:- Statyti rinkinį nereikia jokių klijų ar įrankių. Į komplektą įeina:- Variklis-..
€13.11 €15.86

 

Klasikiniai skaitliukai su karoliukais yra vienas iš seniausių būdų palengvinti skaičiavimą.

€9.96 €13.05

Labai paprasto veikimo principo, tačiau itin smagus žaislas. Nuo šiol vaikai galės bendrauti slaptais pranešimais, vykdyti nuotolines užduotis ir kurti bendrus žaidimo planus! Iš tikro veikiantis racijų komplektas tai net trys imtuvai - siųstuvai viename. Visos racijos perduoda ir priima garsą. Komplekte rasite dvi racijas bei vieną stotelę - vaikai galės imituoti pagrindinės būstinės bei atskirų dalinių žaidimą. Veikimo diapazonas iš ties įspūdingas - 250 - 300 metrų, priklausomai nuo aplinkos sąlygų.

€15.86

Nuostabus, iš tikro veikiančio mikroskopo ir būtiniausių priedų rinkinys. Reguliuojami lęšiai padidina daiktus 100, 400 arba 1200 kartų. Mikroskopas turi specialų apšvietimą, tam, kad tyrinėti būtų dar įdomiau.

Nuo €18.97

Patirkite šių paprastų, tačiau neįprastų varikliukų jėgą. 

€10.39 €13.57

Mokomosios medinės dėlionės yra viena iš tinkamiausių veiklų besivystančiam vaikui.

€8.36 €12.04

Spalvingas, medinis matematikos galvosūkis, skirtas mokytis skaičiuoti.

€10.78 €14.20

Nuostabi, aukštos kokybės, medinė dvipusė lenta su dėžute. Ypač gausus komplektas. Čia rasite labai daug, įvairiausių priedų, dvipusė lenta skatins mokytis, piešti rašyti ir kūrybingai bei lavinančiai praleisti laisvalaikį! Šiame komplekte net dvi lentos - kaip mokykloje. Viena paprasta, skirta rašyti kreida, kita magnetinė - ant jos galima rašyti specialiu markeriu.
 

€15.72 €16.23

Aukštos kokybės, spalvinga medinė dėlionė kuri jūsų mažąjai atžalai leis dar ir mokytis pažinti abėcėlę ir skirtingas raides. 26, didelės raidės stimuliuoja vaiko atmintį, motorinius įgūdžius ir leidžia linksmai bei turiningai, mokantis praleisti laiką. Dėlionė nudažyta spalvingai, taip sudominant vaiką papildomai.

€9.81 €12.13

Nuostabus komplektėlis jauniesiems daktarams su specialiu chirurginiu staleliu atlikti įvairioms medicininėms operacijoms linksmai žaidžiant daktaro ir paciento žaidimą.

Nuo €37.04 €52.81

Patogi, tvirta ir aukštos kokybės magnetinė lenta - padės ne tik mokytis matematikos, rašybos bet ir piešti bei kurti. Visą tai darysite bet kur - gamtoje, kelionėje, mokykloje, namuose. Lenta reguliuojamo aukščio, joje gausu stalčiukų bei vietos visam laikyti.

€34.01

Magnetinė lenta su skaičiais ir spalvingais paveikslėliais.

€15.26 €16.15

Klasikinis žaidimas- šachmatai pripažinti kaip labiausiai mąstymą lavinantis žaidimas

€16.36 €19.14

Labai žaismingas ir spalvingas, lavinantis gebėjimus, mąstymą ir įgūdžius bei puikiai laiką praleisti padėsiantis galvosūkis. Iš pažiūros tai labai lengvas, keturių sienų rubiko kubas, tačiau neapsigaukite - jis keičia formą ir tampą visai nebe kubu! Surinkti šiam galvosūkiui prireiks ir laiko ir išmonės!

€10.94

Spalvingas ir daug lavinančių valandų suteiksiantis žaidimas. 3D dėlionė privers pasukti galvą ne tik vaikus. Žaidimo esmė ant cilindro platformos sudėlioti spalvų eilutes. Tiesa spalvotų rutuliukų čia itin daug, o vienu metu galima pajudinti tik vieną, dėl ko sudėlioti linijas nebus taip lengva.

€9.26 €12.60

Beveik kiekviena mergaitė mėgsta kūrybingą plastikinį rankų darbą. Papuošdami savo daiktus, galite išreikšti save, savo asmenybę ir charakterį.

€16.01 €16.17

Smagus, nedidelis robotukas - konstruktorius, kurį surinkus priversite suktis mažą varikliuką ir patį robotą važiuoti ne elementais ar elektros energija, o pasūdytu vandeniu. Komplekte esančia pipete užlašinkite druskos ir vandens mišinį, o specialus variklis ims veikti! Smagus ir lavinantis žaisliukas.

€8.85 €12.24

Nuostabus ir žaismingas konstruktorius, kurio pagalba surinksite įvairias kosmoso transporto priemones ir įrangą. Kiekvienas iš modelių gali būti surinktas vienu metu ir atgyja naudojant saulės energijos pagalbą. Modeliukai turi skirtingas funkcijas, moko apie alternatyvius, atsinaujinančios energijos šaltinius.

€16.09

Šiuo žaviu ir mielu konstruktoriumi galėsite vienu metu surinkti vieną iš keturių robotų - robotuką, vabzdį, žemės grąžtą arba dinozaurą. Visi konstruktoriai turi variklį, veikiantį saulės energijos pagalba.

€16.06

Bet kuris iš robotų, surinktas maitinamas saulės energija atgyja ir atlieka tam tikras funkcijas. Žaislas ne tik skatina kūrybiškumą, lavina fantaziją ir motoriką, koncentraciją - papildomai jis padės susipažinti su atsinaujinančiais energijos šaltiniais ir jų nauda.

€16.25

Didelė, patogi ir kompaktiška kelioninė lenta leis vaikui piešti, rašyti ir mokytis keliaujant. Nenaudojant patogiai supakuojama į lagaminą, komplekte rasite lapų bei didelius paviršius rašymui ir piešimui. Papildomai čia ir pieštukai, flomasteriai, kreidelės. Lavinantis, ūgdantis ir smagus rinkinys!

€20.13 €22.36

Kariniai žiūronai su kompasu yra neatsiejama kiekvieno kario, skauto ar žvalgo dalis. 

€10.88 €14.73

Skubėkite į pagalbą sergantiems - nešiojamame lagaminėlyje rasite viską, ko gali prireikti jaunąjam medikui suteikiant profesionalią sveikatos apžiūrą.

€13.26

Interaktyvus žaislas - muzikinė dėžutė vaikams tikrai labai patiks, nes ši dėžutė šviečia, groja melodijas ir yra labai spalvota.

Nuo €20.44 €25.38

Šis daugiafunkcis lavinamasis muzikinis žaislas lavina mažylio vaizduotę, rankų įgūdžius, taip pat motorinę koordinaciją ir motorinius įgūdžius. Žaisdamas vaikas mokosi logiškai mąstyti, atpažinti formas ir spalvas, naudoti daiktus.

Nuo €27.66 €28.25
Nuostabus ir žaismingas būdas išmokyti vaikus taupyti ir įsigyti brangesnius, norimus daiktus per il..
€16.18 €16.50

Itin smagus ir įtraukiantis užsiėmimas ne tik vaikams. Visa šeima gali sukti galvą ar net varžytis kas pereis visus, skirtingo sudėtingumo labirintus. Permatomame, 19cm skersmens rutulyje yra daugybė vingrių, sudėtingų ir įvairiai išdėliotų kelių, kuriems pereiti metaliniu kamuoliuku prireiks ir laiko ir fantazijos. Nuostabus galvosūkis turi skirtingo sudėtingumo labirintus ir visa tai - viename rutulyje.

€15.01 €16.32

Tai yra kūrybinis rinkinys, su kuriuo vaikai galės kurti tokias mozaikas, kokias tik norės.

 
€15.68 €16.10

Didelis, įvairus dėlionių pasirinkimas.

€11.28 €13.54

Nuostabus komplektas jauniesiems gydytojams - žaidimo elmentų suteiks ne tik gausi įranga bet ir kostiumas. Tikru daktaru pasijausti padės chirurginė apranga - kepurė ir marškiniai. Drabužiai nudažyti atitinkamomis, ligoninės spalvomis.

€18.06

Kaip sudėlioti sferoje esančius kelių sluoksnių kamuolius turint tik vieną angą visoms dalims sutalpinti? Iš pirmo žvilgsnio ši dėlionė gali pasirodyti daug lengvesnė nei yra iš tiesų. Kamuolio viduje rasite spalvingas, keturių dydžių sferas iš skirtingų detalių ir jas visas teks surinkti paties kamuolio viduje. Sukite galvą, bandykite įvairius variantus, o nepavykus pradėkite iš naujo - smagus, lavinantis užsiėmimas ir puikus laiko praleidimo būdas!

Kamuolys maždaug 9 cm skersmens

€12.60
19 elementų galvosūkis, vaizduojantis garsų Majų Piramidės pastatą iš Chichén Itz..
€9.81 €13.68

„Doh Vinci“ lipdymo pasta yra plastiškesnė ir lengviau modeliuojama nei tradicinė. Jos dėka vaikas gali kurti įdomius piešinius ir juos papuošti.

€8.47 €10.06
Rašyk
Skambink